آزمایشگاه برتر معیار دانش

آزمایشگاه برتر معیار دانش پارس

درباره ی آزمایشگاه برتر معیار دانش پارس بخوانید:

شرکت معیار دانش پارس مستقر در پژوهشگاه دانشگاه آزاد اسـلامی واحـد اصفهـان از سال 1392 فعالیت رسمی خود را با اتـکاء بـر دانش و تجربيات چندين سـاله مؤسسين و کادر مجرب آن در زمینه ارائه خدمات آموزشی، مشاوره ای و  آزمایشگاهی در حوزه های مدیریت کیفیت ،مدیـریت انرژی صنایـع غذایی، محیط زیست  و ایمنی و… با هدف بسط و گسترش دانـش فنـی مرتبط با فعالیت های تخصصی مذکـور و در راسـتای ماموریت خود مبنی بر ارتقاء سـطح کیفیت وتعالی صنایـع کشور، تشکیل گردیده است. دانش، تجربه، مهارت و همکاری مستمر و موثر  با سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتــی ،تفاوت کیفیت در ارائـه خدمات از ویژگی های بارز این مجموعه می باشد.

خدمات آزمایشگاهی

آزمایشگاه برتر معیاردانش پارس با هدف برآورده نمودن نیازهای خاص صنایع به ویژه صنایع دارویی، غذایی، آب و فاضلاب ، شوینده-آرایشی، خاک، حفظ نباتات، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی کشور فعالیت خود را با بهره گیری از متخصصین مجرب در پژوهشگاه دانشگاه آزاد واحد اسلامی واحد اصفهان، آغاز نموده است.

استانداردهای محصول، یک ابزار اصلی برای اطمینان از کیفیت مواد غذایی فرآوری شده ،سند استاندارد محصول است.استانداردهای محصول مواد غذایی را با خصوصیات فیزیکی ، شیمیایی و میکروبیولوژیکی تعریف می کنند،  در این مجموعه سیستم مدیریت آزمایشگاه بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025 استقرار یافته است و کلیه آزمون ها بر اساس استانداردهای معتبر ملی و بین المللی نظیر ISO, ASTM, BSI, JIS, ISIRI,… انجام می شود.

خدمات آموزشی

– ارائه خدمات آموزشی در دامنه وسیعی از موضوعات و صنایع مختلف با بهره گیری از مدرسان مجرب

– برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی کاربردی، در حیطه های آزمایشگاهی و دستگاهی، مدیریت آموزش، مکانیک و نگهداری  تعمیرات، ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE)،صنایع غذایی،تکنیک های کیفیت و دوره های مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، سیمان و …

آکادمی معیار با بهره گیری از بیش از 1200 نفر از متخصصین صنعت و دانشگاه خدمات خود را در گستره وسیعی از موضوعات عمومی و تخصصی ارائه می نماید. آکادمی معیار در راستای همگامی با مدیران صنایع جهت بهسازی و توانمندسازی منابع انسانی آمادگی دارد دوره ها و کارگاه های آموزشی خود را به صورت برون سازمانی(Public) و درون سازی (In house) برگزار نماید.

دپارتمان مشاوره، پیاده سازی و اجرای پروژه

دپارتمان مشاوره معیار با بهره مندی از مجموعه ای غنی از متخصصین و کارشناسان مجرب و  تجربیات پیاده سازی و اجرای موفق پروژه ها در شرکت ها و موسسات بزرگ اندوخته ارزشمندی را برای این شرکت فراهم نموده است.

این مجموعه در کنار ارزیابی کیفیت محصولات مختلف، موفق به تولید طیف گسترده ای از مواد مرجع آزمایشگاهی شده که این امر منجر به رفع نیاز مواد در صنایع مختلف شده است. ساخت این مواد در داخل کشور، پذیرش نتایج آزمون ها در سطح بین المللی را افزایش داده و ضمن برطرف کردن موانع تجاری باعث کسب اعتبار ملی و بین المللی، بهبود وضعیت کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاه و اطمینان بیشتر مراجع بازرسی به گزارشات آزمون آزمایشگاه ها می شود.

تولید و ساخت مواد مرجع آزمایشگاهی گواهی شده

ساخت مواد مرجع گواهی شده جهت کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری و ایجاد قابلیت ردیابی به استانداردهای اولیه مورد استفاده در آزمایشگاه های مختلف بر اساس الزامات استاندارد بین المللی ISO/IEC 17025 و ISO 17034

برخی از افتخارات و مجوزات آزمایشگاه برتر معیار دانش پارس

– دارای مجوز شرکت دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

دارای اعتبارنامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه از مرکز تأیید صلاحیت ملی ایران(NACI)

– دارای تأییدیه آموزشی با رتبه ملی از سازمان ملی استاندارد ایران

– دارای گواهینامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار و مرجع از اداره کل استاندارد استان اصفهان

– دارای مجوز آموزشی و تائید صلاحیت در سامانه آموزشی شرکت ملی نفت ایران

– دارای مجوز آموزشی و تائید صلاحیت در سامانه آموزشی شرکت ملی گاز ایران

– دارای مجوز آموزشگاه و آزمایشگاه همکار و مرجع از سازمان غذا و دارو کشور

– دارای مجوز آموزشگاه و آزمایشگاه همکار و مرجع از سازمان دامپزشکی کشور

– دارای مجوز آزمایشگاه معتمد از سازمان حفاظت محیط زیست

دارای مجوز  سازمان حفظ نباتات

دارای مجوز سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان

– دارای مجوز آموزشی و تائید صلاحیت در سامانه آموزشی پارس جنوبی

– دارای گواهینامه مورد تأیید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان

– دارای مجوز ارائه خدمات بهداشت حرفه ای سطح 2 از معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

– دارای پروانه کارشناس استاندارد(اشخاص حقوقی)از سازمان ملی استاندارد ایران جهت تدویـن استانداردهای ملی

– اولین و تنها آزمایـشگاه مرجع و همـکار جهت انجام آزمون های تجزیه دستگاهی پیشرفته بر روی فـرآورده های مختلف در استان اصفـهان در بین دانشـگاه های دولتـی و غیر دولتـی

– عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران