یادگیری فعالیتی است که هیچ ابتدا و انتهایی ندارد.

آموزش درون سازمانی(In house)

آکادمی معیار به پشتوانه همکاری با اساتید مجرب و متخصص در صنعت و دانشگاه آمادگی خود را جهت اجرای بیش از 1000 عنوان دوره آموزشی مطابق با نیاز و درخواست سازمان های متقاضی (متناسب با دامنه فعالیت هر سازمان و امکان آموزش تعداد بیشتری از کارکنان هر سازمان با هزینه کمتر) در محل آن سازمان اعلام می نماید.جهت درخواست دوره، سازمان درخواست کننده می تواند با ارسال نامه درخواست دوره یا نیازسنجی آموزشی سالیانه از طریق لینک های ارتباطی آکادمی اقدام نماید.

دوره های تخصصی آزمایشگاهی

آزمایشگاه برتر معیاردانش پارس با هدف برآورده نمودن نیازهای خاص صنایع به ویژه صنایع دارویی، غذایی، آب و فاضلاب و مراکز تحقیـقاتی و پژوهـشی کشور فعالیت خود را با بهره گیری از متخصصین مجرب آغاز نموده است. در این مجموعه سیستم مدیریـت آزمایشگاه بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025 استـقرار یافته است و کلیه آزمون ها بر اساس استانداردهای معتبر ملی و بین المللی نظیر ISO, ASTM BSI , JIS , ISIRI ,… انجام می شود.

آموزش برون سازمانی(Public)

آموزش های عمومی بر اساس تقویم سالیانه و در فضاهای متعلق یا طرف قرارداد با آکادمی معیار ارائه می گردد. طریقه ثبت نام: متقاضیان محترم می توانند پس از انتخاب دوره های آموزشی در وبسایت www.meyardanesh.com/lsp یا تقویم آموزشی و یا تماس با آکادمی و ارسال معرفی نامه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

تقویم دوره های آموزشی سال 1403

تقویم دوره های آموزشی مهر- 1403

یک آزمایشگاه مجهز

مجموعه آزمایشگاه های معیار دانش پارس مجهز به دستگاه های پیشرفته از جمله : ICP-OES, AAS, LS-MS/MS, HPLC, GC, GC-MS, FT-IR  و … می باشد. این آزمایشگاه در بسیاری از حیطه ها از جمله کنترل کیفیت مواد غذایی، فرآورده های آرایشی و بهداشتی، مشتقات نفتی، محیط زیست، بهداشت حرفه ای، سموم و … خدمات ارائه می کند.

نظر شما برای ما بسیار مهم است

چرا آکادمی معیار دانش پارس؟

ارائه خدمات آموزشی در دامنه وسیعی از موضوعات و صنایع مختلف با بهره گیری از مدرسان مجرب – برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی کاربردی، در حیطه های آزمایشگاهی و دستگاهی، مدیریت آموزش، مکانیک و نگهداری تعمیرات، ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE)، صنایع غذایی، تکنیک های کیفیت و دوره های مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی و …

آکادمی معیار با بهره گیری از بیش از 1200 نفر از متخصصین صنعت و دانشگاه خدمات خود را در گستره وسیعی از موضوعات عمومی و تخصصی ارائه می نماید. آکادمی معیار در راستای همگامی با مدیران صنایع جهت بهسازی و توانمندسازی منابع انسانی آمادگی دارد دوره ها و کارگاه های آموزشی خود را به صورت برون سازمانی (Public) و درون سازی (In house) برگزار نماید.

مجوزات مجموعه

مجوزات از NACI, سازمان ملی استاندارد ایران، معاونت غذا و دارو، محیط زیست، جهاد کشاورزی، تائیدیه آموزشی

دوره های آموزشی

دوره های تخصصی آزمایشگاهی، دستگاهی و همچنین دوره های مرتبط با استاندارد ISO/IEC 17025 را از ما بخواهید، آموزش های حضوری و آنلاین با معیار دانش پارس

انتشارات مجموعه

کتاب های مجموعه شامل کتاب استاندارد ISO IEC 17025  و ISO 17034 می باشد. برای سفارش با ما در ارتباط باشید.

230,000+

تعداد آزمون تا کنون

653+

تعداد قرارداد تا کنون

620

تعداد مشاوره 17025

20,000+

تعداد گواهینامه صادر شده