آزمون های خاص فرآورده های آرایشی و بهداشتی

مترجم

آزمون های خاص فرآورده های آرایشی بهداشتی

کنترل کیفیت فرآورده های آرایشی و بهداشتی و شوینده ها

معیار دانش پارس یک آزمایشگاه مستقل و خصوصی است که با مجهز بودن به پیشرفته ترین دستگاه های آزمایشگاهی، آزمون های مرتبط با کنترل کیفیت فرآوردهای آرایشی و بهداشتی و شوینده ها را بر اساس استانداردهای ملی وبین المللی انجام می دهد.

مهمترین نکته در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی برای مصرف کننده  حصول اطمینان از کیفیت و ایمنی محصول مصرفی است. یک گام اساسی در تضمین کیفیت وایمنی محصولات آرایشی  و بهداشتی نظیر لوسیون ها، کرم ها، صابون ها، مواد شوینده، شامپو ها و پاک کننده ها که بخشی از زندگی روزمره همه افراد جامعه است، تست این محصولات در آزمایشگاه های معتبر و تایید صلاحیت شده  است.

معیار دانش پارس با داشتن یک تیم از متخصصان با تجربه آزمایشگاهی در زمینه آزمون های کنترل کیفیت فرآورده های آرایشی و بهداشتی و شوینده ها و همچنین برخورداری از تاییدیه های معتبر ملی و استانی نظیر گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه براساس استاندارد ISO/IE C17025  از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، تاییدیه آزمایشگاه همکار استانی و پروانه بهره برداری آزمایشگاه مجاز از سازمان غذا و دارو  … به بررسی کیفیت و ایمنی این محصولات می پردازد.

لیست آزمون های ویژه کنترل کیفیت فرآورده های آرایشی و بهداشتی و شوینده ها توسط آزمایشگاه معیار دانش پارس :

کلیه آزمون های شیمیایی و میکروبی فرآورده های آرایشی-بهداشتی و شوینده ها در مجموعه آزمایشگاه های شرکت معیار دانش پارس بر اساس استاندارد های ملی و بین المللی انجام می شود. در این بین تعدادی از آزمون های کنترل کیفیت فرآورده های آرایشی-بهداشتی و شوینده ها  هستند که بدلیل نیاز به شرایط خاص آزمایشگاهی و امکانات و تجهیزات ویژه  تنها در تعداد معدودی از آزمایشگاه های کشور انجام می شوند که آزمایشگاه معیار دانش پارس یکی از آن آزمایشگاه ها است. آزمون های خاص و ویژه ای که در این آزمایشگاه انجام می شوند عبارتند از: 

  • نیتروزآمین
  • پارابن

در خواست ارسال نمونه

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

1. تماس تلفنی :35354153-031 (ساعات اداری: از ساعت 8 لغایت 16) – خانم پیرمرادیان

2. تماس تلفنی : 09910665963(ساعات غیر اداری: از ساعت 16 لغایت 20) – خانم اصلانی

3. ارسال ایمیل جهت درخواست آزمون: info@meyardanesh.com

درباره نویسنده

مجهز ترین آزمایشگاه در سطح استان اصفهان این آزمایشگاه­ ها قابلیت اطمینان به نتایج و ردیابی داده ­های آزمون خود را از طریق ارائه خدمات آزمایشگاهی با کیفیت و به کارگیری رویه­ های حرفه­ ای مناسب و مطلوب و استفاده از روشهای استاندارد بین­ المللی، منطقه­ ای و ملی معتبر نظیر ISIRI ، ASTM و ISO به مشتریان خود نشان می­ دهد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *