آموزش استاندارد ایزو 17025

آموزش استاندارد ISO 17025

ارائه خدمات متمایز و منحصر به فرد نتیجه برخورداری از نیروی انسانی منحصر به فرد است. بهترین راه ایجاد یک تیم از افراد خبره در سازمان، ایجاد یک فرآیند آموزش صحیح است. وقتی که یک سازمان فرآیند ISO 17025 را در سازمان آغاز می کند، بسیار مهم است که همه کارکنان به لحاظ  آشنایی با استاندارد و درک آن در یک سطح قرار داشته باشند. در مرحله پیاده سازی نیز تمام کارکنان آزمایشگاه باید نسبت به نیازهای مختلف استاندارد ISO 17025، الزامات، ممیزی داخلی و…آگاهی لازم را داشته باشند. لذا تا زمانی که برنامه ریزی آموزشی برای ISO 17025 انجام نشود، اجرای آن موثر نخواهد بود و آزمایشگاه قادر نخواهد بود که مزایای مورد نظر را از سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه دریافت کند.

شرکت معیار دانش پارس بسته کامل و جامع آموزش ISO 17025 را طراحی وارائه نموده است که پاسخگوی کلیه نیازهای آموزشی آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون و با توجه به نیازهای خاص هر آزمایشگاه در سراسر ایران می باشد. اساتید ما دارای بیش از 20 سال تجربه کار آزمایشگاهی و ممیزی و ارزیابی پروژه های ISO 17025 می باشند.برنامه های آموزشی معیار می تواند در محل سازمان شما و یا در محل ما بر اساس راحتی و نیاز شما انجام شود.

تهیه ی بسته ی آموزش استاندارد 17025

آموزش های ارائه شده در این بسته که با عنوان بسته ی آموزش استاندارد ISO 17025 نامگذاری شده است و شامل تمامی آموزش های مرتبط با این استاندارد بین المللی ISO/IEC 17025:2017 می باشد را براساس آخرین ویرایش استاندارد شامل می شود، و در ذیل می توانید لیست و اطلاعات کامل هر دوره را مشاهده بفرمائید:

قابل ذکر است، تمامی دوره های زیر به صورت جداگانه با رعایت پیش نیازها، به صورت درون سازمانی در هر یک از سازمان های شما قابل آموزش و پیاده سازی می باشد همچنین می توانید بسته ی کامل این دوره ی جامع را تهیه بفرمائید.

چرا معیار:

معیار دانش پارس اولین و تنها ارائه دهنده آموزش ISO 17025 در ایران است که مجهز به آزمایشگاه های پیشرفته است و تمام الزامات این استاندارد را در مجموعه آزمایشگاه های خود پیاده سازی و اجرا نموده است علاوه بر این مدرسین ما بیش از 15 سال تجربه کار در آزمایشگاه و ارائه مشاوره در طراحی و استانداردسازی آزمایشگاه و کنترل کیفیت در آزمایشگاه های مختلف با حیطه فعالیت متفاوت را دارند که این باعث می شود دوره های آموزشی معیار به صورت کاملا کاربردی و تخصصی اجرا شود.

مخاطبین هدف

• تمام مدیران آزمایشگاه ها و افرادی که عملکردها ، آزمایشها و عملیات پشتیبانی آزمایشگاهی را مدیریت می کنند.
• ارزیابان و ممیزان، مشاوران و مدرسان سیستم مدیریت آزمایشگاه
• همه پرسنل آزمایشگاه های معتبر یا آزمایشگاه هایی که در حال برنامه ریزی برای اعتباربخشی آزمایشگاه و صدور گواهینامه ایزو 17025 هستند.
• تمام پرسنل، مسئولین و مدیران فنی یا کیفیت آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون

جهت درخواست دوره ی آموزشی با شماره تماس 03195024088 داخلی 105، سرکارخانم محسنی در ارتباط باشید.