آزمون های خوراک دام و طیور

خدمات تست و آزمون خوراک دام، طیور و آبزیان

مقدمه‌ای بر آزمون‌های خوراک دام، طیور و آبزیان

آزمون‌های خوراک دام، طیور و آبزیان توسط آزمایشگاه معیار دانش پارس علاوه بر کمک به حفظ سلامت دام  به  عرضه‌کنندگان، تولید‌کنندگان و خریداران خوراک دام و طیور اطمینان می‌دهد که کیفیت خوراک تولید شده مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی است. چنانچه شما در زنجیره تامین خوراک دام و طیور و آبزیان هستید نیاز هست بدانید که پارامترهایی نظیر مایکوتوکسین‌ها، باقیمانده سموم دفع آفات و سموم شیمیایی و … از حداکثر مقدار مجاز در استانداردهای ملی و بین‌المللی نباید تجاوز کند. مصرف خوراک آلوده نه تنها بر سلامت دام تاثیر منفی دارد بلکه محصولات تولیدی توسط دام مانند شیر و… نیز آلوده شده و سلامت انسان را با خطر مواجه می‌کند.

آزمون‌های خوراک دام، طیور و آبزیان توسط آزمایشگاه معیار دانش پارس

 آزمایشگاه معیار دانش پارس با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و تکنولوژی‌های آزمایشگاهی و با برخورداری از پرسنل متخصص و آموزش دیده جهت انجام آزمون‌های تخصصی و بهره‌برداری از تجهیزات و دستگاه‌هایی نظیر GC/GC-MS/HPLC/AAS  و … قادر به ارائه  طیف گسترده‌ای از خدمات آزمایشگاهی برای کنترل کیفیت و تست خوراک دام، طیور و آبزیان می‌باشد.

آزمایشگاه معیار دارای تاییدیه‌های معتبر ملی و استانی نظیر گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه براساس استاندارد ISO/IEC 17025  از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، تاییدیه آزمایشگاه همکار اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، تاییدیه آزمایشگاه همکار استانی، پروانه بهره‌برداری آزمایشگاه مجاز از سازمان غذا و دارو و … است در نتیجه این اطمینان را به مشتری می‌دهیم که نتایج و گزارشات صادر شده توسط آزمایشگاه معیار دانش پارس معتبر و قابل اعتماد هستند.

لیست تعدادی از نمونه‌های قابل آزمون در آزمایشگاه معیار دانش پارس

کنجاله بذر کنجدکنجاله بادام زمینیکنجاله دانه آفتابگردان
کنجاله سویا پودر ماهیپودر گوشت
کنجاله بذر کتانکنجاله تخم پنبه
لیست نمونه‌های قابل آزمون در آزمایشگاه معیار دانش پارس

در آزمایشگاه معیار دانش پارس علاوه بر آزمون‌های خوراک دام و طیور و آبزیان که به صورت روتین انجام می‌شود، گروهی از پارامترهای خاص نیز در این آزمایشگاه اندازه‌گیری می‌شوند که تنها در تعداد معدودی از آزمایشگاه‌های سطح کشور انجام می‌شود. این آزمون‌ها عبارتند از:

اندازه گیری کلیه فلزات سنگینکلیه آزمون های میکروبیاندازه گیری کلیه ویتامین ها
اندازه گیری نگهدارنده ها( بنزوات،سوربات و…)اندازه گیری اسیدهای آمینهاندازه گیری توکوفرول ها
اندازه گیری آنتی بیوتیک هااندازه گیری ترکیبات آروماتیک چند حلقه اییاندازه گیری مایکوتوکسین ها
اندازه گیری ملامین اندازه گیری استرول هااندازه گیری اسیدهای چرب
اندازه گیری هیستامین در ماهیاندازه گیری رنگ های طبیعی و مصنوعیاندازه گیری باقیمانده سموم 

ارتباط با ما، جهت درخواست آزمون

ساعت 8:00 الی 15:15  |  شماره تماس: 03195024088

پذیرش: داخلی 101، 122، 123، 124 |مدیر کنترل کیفیت: داخلی 102

ارسال ایمیل درخواست آزمون: info@meyardanesh.com